Čelovka Coleman CXS+250

Kód: 2000024925
Neohodnoceno
Značka: Coleman
1 399 Kč –24 %
Čelovka Coleman CXS+250
1 399 Kč –24 % 1 055 Kč / ks 871,90 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odolná čelovka vyrobená z robustního pogumovaného materiálu vyniká technologií Kinesix usnadňující ovládání čelovky jednoduchým mávnutím ruky. Výkon 250 lumenů je dostatečně vysoký pro celoroční turistiku. Voděodolná podle normy IPX 4.

  • Hlavní vlastnosti: sklopná hlava s lehkou aretací, stahovací čelenka
  • Zdroj světla: Cree®
  • Módy svítivosti: nízká/střední/vysoká/červená/ultrajasná
  • Světelný tok: 250 lumenů
  • Dosvit: 65 m
  • Doba svícení: 40 hodin
  • Napájení: 3x AAA baterie Duracell®
  • Baterie: součástí výrobku
  • Rozměry: 6,8 x 4,0 x 3,0 cm
  • Hmotnost: 114 g (včetně baterií)

COLEMAN® REAX - SVĚTELNÝ SENZOR

Inovativní technologie automatického přizpůsobení intenzity Coleman® REAX umožňuje nejefektivnější využití výkonu baterie v závislosti na aktuálně vykonávané činnosti.
SVÍCENÍ NA BLÍZKO Když se zameřujete na osvícení předmětu ve vašíbezprostřední blízkosti, tak se automaticky rozšíří světelný kužel na maximum a světelný tok se sníží do tlumené záře, aby nedocházelo k oslňování.                                                                                                                                                                                                                                                           SVÍCENÍ V POHYBU Pokud se pohybujete tak se světelný tok zvýší a světelný kužel se rozšíří, aby docházelo ke zvýraznění okoního terénu.                                                                          SVÍCENÍ NA DÁLKU Pokud si potřebujete posvítit do dálky tak se světelný tok zvýší na své maximum při současném zúžení světelného kuželu do jednoho místa.
JAK AKTIVOVAT TECHNOLOGII REAX? Krátkým stlačením tlačítka ON/OFF po dobu 4 vteřin.

COLEMAN® KINESIX - OVLÁDÁNÍ SVĚTLA MÁVNUTÍM RUKY

Revoluční technologie KineSix umožňuje ovládat čelovku pouhým mávnutím ruky, čímž se eliminuje zdlouhavé a v rukavicích obtížné ruční přepínání jednotlivých světelných módů. Máte tak volné ruce pro běhání, cyklistiku, horolezectví či skialpinismus. Ale také pokud zrovna stavíte stan, čtete v mapě nebo nesete jídlo k večeři. Pro přepínání mezi jednotlivými světelnými módy stačí mávnout rukou v přibližné vzdálenosti 3 cm od senzoru, umístěného na těle čelovky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čelovky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: