Alpenverein - členství, které sjednáte ihned na naší prodejně

Kód: 1283
Neohodnoceno
Značka: Ostatní
1 820 Kč / ks 1 820 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rakouský horský svaz - Österreichischer Alpenverein (ve zkratce ÖAV nebo také AV) sdružuje všechny zájemce a milovníky hor a horské přírody i všechny aktivně i sportovně založené osobnosti i rodiny. Je to sdružení dobrovolné, každý se stává členem tohoto svazu na základě svého dobrovolného rozhodnutí

Členství v Alpenverein je platné vždy do konce ledna následujícího roku.Připojištění na invaliditu je platné vždy pouze do 31.12 daného roku.

Toto unikátní pojištění vezměte sebou např.na lyže do Rakouska, na kolo do Itálie, na treking do Švýcarska, na vodu na Colorado.

Výhody : SLEVY NA CHATÁCH Sleva až 50 při ubytování na všech chatách rakouského, německého a jihotyrolského Alpenvereinu.

Slevy na více než 1300 ve Švýcarsku, Lichtenštejnsku, Francii, Itálii, Slovinsku a Španělsku.
Seznam chat rakouského, německého a jihotyrolského Alpenvereinu najdete na www.alpenverein.at.
Tato výhoda platí pro všechny členy Alpenvereinu, bez ohledu na sekci, ve které jsou registrováni.

Celosvětově platné pojištění pro členy Alpského klubu Alpenverein je neoddělitelnou součástí členství, tento systém pojištění zajišťuje pojistnou ochranu pro všechny členy ÖAV při úrazech ve volném čase.

Při rodinném členství platí členské poplatky pouze rodiče nebo rodič. Členství zdarma získávají děti či studující mládež do věku 27 let. Všechny výhody členství platí i pro neplatící členy rodiny, každý člen rodiny obdrží svůj průkaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alpenverein
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: