Tvrdidlo X-Treme fix HARTER 30g

Kód: 3660
Neohodnoceno
Značka: Ostatní
159 Kč / ks 131,40 Kč bez DPH
Do týdne

Detailní informace

Detailní popis produktu

Isokyanátové tvrdidlo do lepidel X-Treme Fix. Zvyšuje pevnost spoje, jeho tepelnou a chemickou odolnost, zkracuje dobu zrání lepidla.

NÁVOD NA POUŽITÍ TVRDIDLA
Na 100 dílů lepidla X-TREMEFIX přidejte 5 dílů tvrdidla X-TREMEFIX HARTER, dobře promíchejte lepidlo a dále postupujte podle návodu k lepidlu. Doba zpracovatelnosti směsi je do 12 hodin

NÁVOD NA POUŽITÍ LEPIDLA
Lepené plochy musí být suché, čisté. Některé povrchy pryží (Hypalon ®) je třeba před lepením zdrsnit smirkovým papírem. Pro dokonalé spojení doporučujeme lepené plochy odmastit acetonem (platí pouze pro mastné povrchy, jinak není nutné). Štětcem nebo stírkou naneste lepidlo v tenké vrstvě na obě lepené plochy. U savých povrchů proveďte jeden popřípadě i dva před nátěry. Po zavadnutí lepidla (3-5 min.) přiložte záplatu a silou ji přitlačte. K tomuto je vhodné použít váleček. Konečné pevnosti spoje je dosaženo po 24 hodinách. Po jedné hodině je však dosaženo pevného spojení a spoje snesou i mírné zatížení (např. při nouzových opravách nafukovacích člunů). Spoj je pružný a odolný proti vodě. Znečištěné pomůcky od lepidla lze očistit acetonem. Použitím tvrdidla X-TREMEFIX HARTER lze docílit rychlejšího vytvrzení spojů a zvýšení jejich tepelné odolnosti. Dávkování tvrdidla: na 100 dílů lepidla 5 dílů tvrdidla. Tvrdidlo není součástí soupravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nafukovací lodě
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: