Čelovka Coleman CXS+300

Kód: 2000024926
Neohodnoceno
Značka: Coleman
1 999 Kč –20 %
04a4faa7f0fdbb7a7d7364ede5f384f3 mmf1000x1000
1 999 Kč –20 % 1 599 Kč / ks 1 321,49 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonná Li-Ion baterie vás nenechá na holičkách, světelné módy pohodlně ovládáte pomocí mávnutí ruky a technologie RELAX automaticky přizpůsobuje intenzitu světla. Voděodolná podle normy IPX4.

Sklopná hlava s lehkou aretací. Stahovací čelenka. USB dobíjecí kabel. Indikátor stavu baterie. - Zdroj světla: Cree -

Módy: nízká/ střední/ vysoká/ červená/ ultrajasná -

Světelný tok: 300 lumenů; -

Doba svícení: 50 h; -

Dosvit: 70 m; -

Napájení: Li-Ion dobíjecí baterie (jsou součástí balení); -

Rozměry: 8,8 x 4,55 x 3,6 cm; -

Hmotnost: 120 g včetně baterií

DURAGUARDTM

Tento vysoce odolný materiál byl vyvinut pro maximální možnou ochranu svítilen před vnějšími vlivy, především pak oděrem a rozbitím následkem pádu. Robustní provedení těůa svítilen je testováno podle normy ANSI na pád z výšky 2 m a veškerá použitá polykrabonátová skla jsou netříštivá.

KineSix

Revoluční technolofie, inspirovaná pohyby lidského těla, umožňuje ovládat čelovku pouhýn mávnutím ruky, čímž se eliminuje část zdlouhavé a v rukavicích obtížné ruční přepínání jednotlivých světelných módů. Máte tak volné ruce pro běhání, cyklistiku, horolezectví či skialpinismus. 

Pro přepínání mezi jednotlivými módy a intenzitou svícení stačí mávnout rukou v přibližné vzdálenosti 3 cm od senzoru, umístěného na těle čelovky. 

Relax Light Sensor

Technologie automatického přizpůsobení intenzity svícení vyvinutá  značkou Coleman umožňuje maximální efektivní využití výkonu baterie na základě aktuálně vykonávané činnosti.

RELAX aktivujete krátkým stlačením tlačítka ON/OFF po dobu 4 vteřin. Dle činné vzdálenosti zjištěné na základě množství odraženého světla vyhodnotí integrovaný senzor, jak vysoká intenzita světla je pro danou aktivitu vhodná. Uzpůsobí tomu i šíři světelného kuželu. Šetříte tak energii baterie, abyste ji mohli využít, když je nejvíce potřeba.  -

Svícení na blízko -

Svícení v pohybu -

Svícení na dálku  

Lithium Ion

Svítilna je vybavena výkonnou dobíjecí Li-Ion baterií, mající jednu z nejdelších životností na trhu. Použitím tohoto typu baterie v našich LED svítilnách jsme schopni dosáhnout většího výkonu a zároveň delší provozní doby oproti standardním alkalickým bateriím. Mezi hlavní výhody Li-Ion baterií patří: -

Kratší čas dobíjení  -

Doplňkové parametry

Kategorie: Lampy a svítilny
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: