Nafukovací kanoe Fileta

Kód: 4513
Neohodnoceno
Značka: Hrab boats
27 500 Kč / ks 22 727,27 Kč bez DPH
Na dotaz

Výborná stabilita na vlnách, snadná ovladatelnost, skvělá točivost a funkční odtokový rukáv

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvoumístná nafukovací loď nového designu a stávajících jízdních vlastností. Výborná stabilita na vlnách, snadná ovladatelnost, skvělá točivost a funkční odtokový rukáv,který lze na klidných a pohodových tocích i uzavřít. Máte-li ztuhlá kolena a nechcete jezdit v zákleku, zaměňte překližkové sedačky za ty nafukovací s opěrkou zad a vystartujte. Nafukovací sedačky jsou kompatibilní, vloží se na dno lodi a opěrku přišněrujete ke konzolám. K pohonu pak stačí dvoulisté pádlo. Nespornou výhodou Filety je její nízká hmotnosta rozměry, jež umožňují sbalit loď do vaku, hodit na záda a vyrazit.

Kanoe Fileta je určena pro vodnatější řeky do obtížnosti WW III, stejně tak i k rekreaci na jezeře nebo plavbě u břehů moře. Použitý materiál, ploché dno a pevný trup zajišťují tuhý tvar lodě, která se neláme. Nezvyklým a funkčním prvkem je nafukovací podlážka, vkládaná na dno mezi boční válce. Vzniklé téměř ploché dno nahrává stabilitě a snadnější ovladatelnosti lodi, loď snadno proplouvá i mělčinami. Dvojité dno navíc zvyšuje odolnost proti opotřebení a protržení podlážky. V případě zničení podlážky můžete vyměnit kus za kus, bez práce.

Samovylévání zajišťuje odtokový rukáv v zadní části lodi, který lze snadno uzavřít přetažením rukávu dovnitř lodě a zajistit sponou. Získáte tak na klidných tocích suché prostředí v lodi. Loď je vybavena záchytným obvodovým popruhem, madly v přídi a zádi pro přenášení, úchyty na bagáž i pumpu. Na přání lze dovybavit třetí středovou konzolí pro jízdu v singlu, stehenními záchytnými popruhy nebo rámem k uchycení elektromotoru či stříškou proti slunci/dešti.

Lodě vyrábíme z materiálu Walmex 1000g/m2. Jde o velmi odolnou polyesterovou tkaninu s oboustranným nánosem vinylu (PVC). Spoje lepíme dvousložkovým lepidlem, vše ručně a s důrazem na kvalitu.

Tuto loď vyrábíme také ve zkrácené verzi jako kajak Fileta Singl.

Parametry lodě a výbava

  • Vlepená jednoplášťová podlaha s rolovacím odtokovým rukávem s možností uzavření
  • Samostatná vkládací nafukovací podlážka
  • Záchytný obvodový popruh
  • Očka na bagáž a pumpu, ve špicích oka k přenášení
  • Protioděrové krytí špic
  • Dvě překližkové sedačky s protiskluzným povrchem, dvě lanka
  • Push-push ventily + redukce
  • Přenosová taška
  • Na přání vodotěsný vak 147/100l
  • Přiložená sada k lepení

Doplňkové parametry

Kategorie: Kanoe
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 16 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: