Téměř každý kajakář ve své pádlovací kariéře dospěje do bodu, kdy by se v jízdě na kajaku rád posunul dál a tréninky s kamarády ho již nijak významně neobohacují. Nebo si je v začátcích nejistý, nemá svoji vodáckou partu nebo sparringpartnera a přesto by rád v pádlování pokračoval. Případně je to pracovně vytížený člověk, který nemůže chodit na pravidelné skupinové tréninky a potřebuje kajakářské tréninky přizpůsobit svým časovým potřebám. Pro tyto tři namátkou zmíněné skupiny kajakářů (a mnoho skupin mezi nimi) je naprosto ideální domluvit si Individuální trénink s vybraným instruktorem v čase, který se hodí vám.
Individuální trénink, tzv. 1:1, má své nesporné výhody a je tak nejeefektivnější ze všech výukových metod:

  • trenér se věnuje pouze vám
  • trénink je veden vám na míru, podle vašich aktuálních schopností a cílů
  • trénujete v čase, který si sami určíte
  • instruktor poradí s technikou a taktikou jízdy, názorně předvede (i několikrát) správný záběr/průjezd/trik/cvik…
  • okamžitá zpětná vazba a analýza chyb, ukázka a nácvik správného provedení
  • zajistíme dopravu vás i materiálu na vybraný vodní terén a zpět
  • v případě, že nemáte vlastní loď (ale i když ji máte), můžete vyzkoušet různé typy lodí a vybrat tu, která vám sedne nejlépe

Samozřejmě, že jeden individuální trénink týdně k posunům nestačí…ale garantujeme vám, že se brzy dostanete do kategorie „závislák“ a méně než dvě pádlování týdně pro vás bude málo. Doporučujeme nakombinovat individuální trénink se skupinovými tréninky (každé úterý sraz v 17:30 na základně kajaky.cz) a víkendovými akcemi s naší Kajakářskou školou. Skupinové tréninky jsou trochu o něčem jiném, ale je prostor si zkoušet to, co se naučíte na individuálu. Nebo naopak na skupinovém tréninku objevíte něco, co byste se rádi naučili a hned máte inspiraci na individuální program.

Tak co, přidáte se k nám? Bližší info a termíny na info@kajaky.cz nebo tel. 775 165 060.

Pokud si stále nejste jistí, rádi Vám poskytneme reference od našich bývalých či současných klientů 😉

 

 

Zanechat komentář

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter message.