Pravidelné Eskymování s kajaky.cz v centru Prahy – na Vinohradech v Riegrových sadech, v bazénu TJ Sokol Vinohrady, začínají již 2. 11. 2016! Scházíme se potom pravidelně každou středu od 20:30 do 21:30.

Tréninky jsou jako obvykle určeny pro začátečníky, pokročilé i mistry!
Začátečníkům jsou připraveni se věnovat naši instruktoři – Jitka, Václav, Henry, Mr. Wigo a další. Kromě klasické lekce, kdy se instruktor věnuje skupince 2 – 3 začátečníků, si za příplatek můžete vybrat i lekci 1:1, kdy se instruktor věnuje pouze vám. V případě zájmu si můžete zvolit konkrétního instruktora.
Pokročilí a mistři eskymují sami a kromě pilování „zvedání“ ze všech možných i nemožných pozic trénují i méně obvyklé techniky, např. Back deck roll, hand roll a třeba i eskymáky s pohyblivou zátěží, kterou jim dělá ochotný kamarád 🙂
Po tréninku vás nevyhodíme s mokrou hlavou na mráz, nýbrž se odebereme do blízké hospůdky, kde proběhlý trénink náležitě zhodnotíme.
Pro bližší informace nás kontaktujte nejlépe emailem na. info@kajaky.cz a tamtéž nám pošlete vaši přihlášku. Užitečné tipy také najdete na našem webu.
Těšíme na vás 🙂

Zanechat komentář

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter message.