Ahoj kajakářky a kajakáři – současní i budoucí!

Naše Kajakářská škola vám nabízí skupinové i individuální kurzy bezpečné jízdy na kajaku, včetně výuky eskymování. Kurzy naší Kajakářské školy jsou určené jak pro začátečníky, kteří se s kajakem teprve seznamují, tak pro pokročilé, kteří si chtějí své dovednosti patřičně prohloubit.

Program skupinových kurzů přizpůsobujeme dovednostem celé skupiny, případně skupinu dělíme na podskupiny. Individuální kurzy 1:1 jsou šité na míru konkrétnímu adeptovi kajakářského sportu.

Všechny kurzy vedou zkušení trenéři, kteří se této práci věnují již mnoho let. Sami jsou nadšenými vodáky – kajakáři a rádi předávají své znalosti a zkušenosti těm, kteří na kajaku teprve začínají.

Na kajaku s úsměvem a lehce s Kajakářskou školou od kajaky.cz!

Individuální tréninky v čase, který se HODÍ VÁM!

Co můžete očekávat: 
Nejefektivnější individuální tréninky typu 1:1 – instruktor se věnuje pouze vám
.

Pod vedením zkušeného instruktora budete trénovat to, v čem se konkrétně Vy potřebujete zdokonalit nebo se chcete naučit. Instruktor vybere vhodný terén právě pro Vás – klidnější voda pro základní výuku nebo kanál WW III pro pokročilé. Současně s vámi zkonzultuje vhodný postup dalšího trénování.
Výhoda: nejste limitováni kajakářskou úrovní dalších účastníků ve skupině, vše se řídí podle Vás.

Kajakářská škola – začátečníci aneb první kroky s kajakem

Co můžete očekávat: 
Pod vedením zkušených instruktorů se seznámíte se základními vodáckými termíny a vyberete si vhodné vybavení. Naučíte se základní záběry a seznámíte se se základními situacemi, které mohou na vodě nastat.

Eskymování venku – léto

Po skončení tréninků na bazéně pokračujeme OUTDOOROVÝM ESKYMOVÁNÍM v rámci Kajakářské školy!

Eskymování indoor – zima

Eskymování na bazénu, rodeo a freestyle kurzy. Procvičujte přes zimu zvedání ze všech možných pozic!

Outdoorové tréninky

Skupinové tréninky v Praze s možností otestování lodí. Trénujeme 2x týdně v Praze – v úterý na Štvanici a ve čtvrtek na Troji.

Půjčovna lodí a vodáckého vybavení

Nejlepší cesta, jak najít „ten svůj“ kajak je vyzkoušet jich více – třeba v naší půjčovně.
Jedete na vodu a chybí vám něco z potřebného vybavení? V naší půjčovně najdete vše od lodí přes pádla, barely, vesty, helmy a neoprenové oblečení až po házečky a další vodácký vercajk!