AKTUÁLNĚ!
Něco se nepovedlo a zatím hledáme nový bazén, kde bychom mohli přes zimu trénovat eskymáky. Termíny vypíšeme hned, kdy je my sami budeme znát. Sledujte proto náš web i Facebook!

I v zimní sezoně 2017/2018 pokračujeme v trénování eskymáků!  S kajaky.cz trénujete v centru Prahy – na Vinohradech v Riegrových sadech, v bazénu TJ Sokol Vinohrady. Začínáme již 1. 11. 2017! Scházíme se potom pravidelně každou středu od 20:30 do 21:30.

Tréninky jsou jako obvykle určeny pro začátečníky, pokročilé i mistry!
Začátečníkům jsou připraveni se věnovat naši instruktoři – Jitka, Václav, Henry, Jeník, Mr. Wigo, Majk a další. Kromě klasické lekce, kdy se instruktor věnuje malé skupince 2 – 3 začátečníků, si za příplatek můžete vybrat i lekci 1:1, kdy se instruktor věnuje pouze vám. V případě zájmu si můžete zvolit konkrétního instruktora.
Pokročilí a mistři eskymují sami a kromě pilování „zvedání“ ze všech možných i nemožných pozic trénují i méně obvyklé techniky, např. Back deck roll, hand roll a třeba i eskymáky s pohyblivou zátěží, kterou jim dělá ochotný kamarád. ?
Po tréninku vás samozřejmě nevyhodíme s mokrou hlavou na mráz, nýbrž se odebereme do blízké hospůdky, kde proběhlý trénink náležitě zhodnotíme.
Pro bližší informace nás kontaktujte nejlépe emailem na info@kajaky.cz a tamtéž nám pošlete vaši přihlášku. Užitečné tipy také najdete na našem webu.
Těšíme na vás ?

Napsaný první komentář

  • Vladimír Sopivnyk13.8.2017 at 13:57

    Dobrý den. Chtěl bych přihlásit se na zimní tréninky na bazénu. Už nejsem úplně začátečník, umím eskimovat, ale zatím jenom na jednu ruku, proto mám přání to zlepšit.

    Odpovědět

Zanechat komentář

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter message.